14-päevane tagastusõigus

Kui ostetud kaup Teile mingil põhjusel ei sobi, siis on Teil vastavalt Võlaõigusseadusele võimalus 14 päeva jooksul pärast toote kättesaamist see tagastada. Toote tagastamiseks võtke meiega ühedust telefoni 7 311 100 või e-kirja info@fino.ee teel.

Soovitame tagastada kaup meie Tõrvandi kesklattu. Tagastamise eest tasu ei kaasne. Kui soovite kauba tagastada kasutades kullerteenust, siis võtke meiega ühedust telefoni 7 311 100 või e-kirja info@fino.ee teel. Kauba tagastamine kulleriga on tasuline teenus.


Ostes Fino e-poest, nõustub tarbija kauba tagastamiseks järgmiste tingimustega:

1. Tagastatav kaup peab olema kokku panemata ja originaalpakendis. Tarbija peab toote originaalpakendi avama ettevaatlikult ja seda kahjustamata.

2. Tagastamisõiguse kasutamiseks peab tarbija meiga ühendust võtma mitte hiljem kui 14 päeva pärast kauba kättesaamist.

3. Fino võtab tagastatava kauba tasuta vastu Tõrvandi kesklaos.

4. Kui tarbija soovib kasutada tagastamiseks kullerteenust, siis kaasnevad kulud jäävad tarbija kanda.

5. Lepingust taganemisel tuleb tarbijal ostetud asi viivitamatult (kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul) pärast lepingust taganemisest teatamist tagastada. Tagastamisviisi lepime eelnevalt kokku.

6. Fino.ee kohustub viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul peale lepingust taganemise teate saamist, tagastama tarbijale tagastatud kauba eest tasutud summa. Transpordikulu ei kuulu tagastamisele, välja arvatud juhul kui tagastamisele kuuluv toode ei vastanud tarbija tellimusele.