14-päevane tagastusõigus

Kui ostetud kaup Teile mingil põhjusel ei sobi, siis on Teil vastavalt Võlaõigusseadusele võimalus 14 päeva jooksul pärast toote kättesaamist see tagastada. Toote tagastamiseks võtke meiega ühendust telefoni 7 311 100 või e-kirja info@fino.ee teel.

Soovitame tagastada ostetud kauba meie Tõrvandi kesklattu, sellisel juhul tagastamise eest tasu ei kaasne. Kauba tagastamine kulleriga on tasuline teenus. Kui soovite kauba tagastada kasutades kullerteenust, siis võtke meiega ühendust telefoni 7 311 100 või e-kirja info@fino.ee teel.

Ostes Fino.ee e-poest, nõustub tarbija kauba tagastamiseks järgmiste tingimustega:

1. Tagastatav kaup peab olema kokku panemata ja originaalpakendis. Tarbija peab toote originaalpakendi avama ettevaatlikult ja seda kahjustamata. Kui pakendit ei ole võimalik avada seda kahjustamata, siis tarbija pakendi rikkumise eest ei vastuta.

2. Tagastamisõiguse kasutamiseks peab tarbija Fino.ee-ga ühendust võtma mitte hiljem kui 14 päeva pärast kauba kättesaamist.

3. Lepingust taganemisel tuleb tarbijal ostetud asi viivitamatult (kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul) pärast lepingust taganemisest teatamist tagastada. Tagastamisviis lepitakse tarbija ja Fino.ee vahel eelnevalt kokku.

4. Fino.ee võtab tagastatava kauba tasuta vastu Tõrvandi kesklaos.

5. Kui tarbija soovib kasutada tagastamiseks kullerteenust, siis jäävad kaasnevad kulud tarbija kanda. Kauba tagastamise kulud lepitakse tarbija ja Fino.ee vahel eelnevalt kokku.

6. Fino.ee kohustub viivitamatult (kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul) pärast lepingust taganemise teate saamist tagastama tarbijale tagastatud kauba ning kauba kättesaamise eest tasutud summa.


Tarbija tellimusest taganemise vorm:
Aderico OÜ-le
Tööstuse tee 8, Tõrvandi, Tartumaa 61715
e-post: info@fino.ee

Käesolevaga taganen tellimusest nr ...... , mille esemeks on ......

Tellimuse esitamise / kauba kättesaamise kuupäev: ......
Tarbija nimi: ......
Tarbija aadress: ......
Tarbija e-posti aadress: ......
Tarbija telefoninumber: ......
Tarbija arvelduskonto number: ......
Kuupäev: ......
Allkiri: ......