Makseviisid

PANGALINK

Pakume võimalust maksta kauba eest Swedbanki ja SEB pangalingiga.

Pärast tellimuse vormistamist suunatakse Teid valitud internetipanka. Seal näete eeltäidetud maksekorraldust, kus on kirjas summa, mis kuulub tasumisele. Pangalinki saate kasutada juhul, kui soovite tasuda kogu summa ehk 100% tellimuse maksumusest. Pärast maksekorralduse kinnitamist lahku internetipangast vajutades nuppu "Tagasi kaupmehe juurde".

Soovitame pangalingiga tasumist, kuna see on kõige mugavam variant, samuti saame sellise makseviisi korral tellimuse kõige kiiremini töösse võtta.


JÄRELMAKS

Kasuta toodete eest maksmisel just Fino järelmaksu – kõige soodsam, mugavam ja kiirem järelmaksulink Eestis! Lisa tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisidest Fino järelmaksulink. Maksmisel valige sobiv periood, igakuise osamakse suurus ning digiallkirjastage mugavalt ID-kaardi või Mobiili-ID abil. Loe järelmaksu kohta rohkem siit!


ÜLEKANDEARVE

Pärast tellimuse vormistamist saadame Teile e-kirja makse tegemise jaoks vajaliku infoga. Ülekande selgitusse tuleb kirjutada tellimuse number. Võtame tellimuse töösse, kui 7 päeva jooksul on laekunud vähemalt 50% tellimuse maksumusest. Kui makse ei ole 7 päeva möödumisel meie kontole saabunud,  loeme tellimuse tühistatuks.

Ülekandeid on võimalik teha järgmistele arvelduskontodele:

SMG Möbel OÜ
  • Swedbank EE542200221052157434
  • SEB Pank EE171010220096822017

Teise osamakse tasumine peaks toimuma pärast kauba saabumist lattu ja vähemalt 1 päev enne kauba üleandmist kulleritele või kaubale ise järele tulemist.